O NAS

W żłobku łączymy spokojną, domową atmosferę z edukacją i rozwojem społecznym naszych podopiecznych. Codziennie czytamy, śpiewamy, tańczymy, ćwiczymy nasze buzie i języki, gimnastykujemy się. Jemy pyszne obiadki i dużo wychodzimy na spacerki na nasz plac zabaw.

Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy jak trudne jest oddanie swojego największego SKARBU pod opiekę żłobka.

Zajmujemy się dziećmi ucząc przez zabawę, czytając jak najwięcej oraz stosując najnowsze metody dydaktyczne.

Oprócz tradycyjnych zajęć edukacyjnych dzieci  uczą się samodzielności, higieny i pomagania innym. Mamy również okazjonalne uroczystości, np.Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Pluszowego Misia

Jesteśmy otwarci na współpracę z rodzicami i wszelkie sugestię aby lepiej służyć naszym małym podopiecznym.