Get Adobe Flash player

Zajęcie otwarte dla rodziców

W dniu 16.03.2016 r.w grupie 4-latków integracyjnych „B” odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców na temat: „ Zdrowe odżywianie czyli co warto jeść”. Celem zajęcia było wdrażanie dzieci do przestrzegania zasad zdrowego żywienia oraz budzenie zainteresowania różnymi smakami- wykonanie i degustacja owocowych szaszłyków. Zajęcie poprowadziły nauczycielki Wiesława Czerwiec i Renata Pec.


Wycieczka do apteki

W dniu 19.11.2015 r. dzieci z grupy 4- latków „B” integracyjnych wybrały się na wycieczkę  do pobliskiej apteki. Podczas wizyty miały okazję zobaczyć wnętrze apteki i przyjrzeć się jej pracy. Dzieci mogły zobaczyć różne leki, które pomagają nam zwalczać różne choroby, także te, które są wykonywane  w aptece na zamówienie  według specjalnych receptur. Na koniec wizyty dzieci otrzymały witaminowe lizaki i naklejki „ Dzielny pacjent” oraz kolorowanki. Na pamiątkę wykonaliśmy wspólne zdjęcie oraz serdecznie podziękowaliśmy  pani farmaceutce za przekazanie nam cennych informacji o swojej pracy.

Wiesława Czerwiec, Renata PecJesienny spacer, jesienne bukiety z liści

Dzieci z grupy 4- latków „B”integracyjnych korzystając z pogodnych , jesiennych dni często wybierają się na spacery. Pod drzewami leży dużo liści , które są inspiracją dla dzieci do wesołych zabaw na świeżym powietrzu. Po zabawach  przedszkolaki z zapałem zbierały liście, z których wykonane zostały jesienne bukiety.Wizyta w Przychodni Weterynaryjnej

W piątek 23.10.2015 r. dzieci z grupy 4- latki „B” integracyjne były na wycieczce w Przychodni Weterynaryjnej „ HauMiau”. Dzieci miały możliwość zwiedzić przychodnię i zobaczyć  jak pracuje lekarz weterynarii. Pani weterynarz  w ciekawy sposób opowiedziała jak należy zajmować się zwierzętami domowymi. Dzieci poznały pacjenta przychodni – pieska Arę, który ze swoim opiekunem przyszedł na szczepienie. Wizyta w przychodni podobała się przedszkolakom i dzięki niej będą pamiętać jak ważne jest  dbanie o swoje zwierzątka. Serdecznie dziękujemy pani weterynarz za zaproszenie. 

Przedszkole Nr 8 im.J.Ch.Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Staszowie

strona zamieszczona jest na serwerze Staszow.com
Liczniki na stronę